Lista samochodów

VipCar4You

Audi RS5

Audi RS5

Samochód sportowy
Wiele detali stylistycznych, nowa koncepcja obsługi oraz Silnik V6 biturbo z bardzo wysokim momentem obrotowym.
Moc RS5
Przyśpieszenie RS5
Skrzynia RS5
Ilość miejsc
Cena już od PLN 900.00
Audi RS6

Audi RS6

Samochód sportowy
Pod maską AUDI RS6 C8 działa jednostka o pojemności 3996 cm3. Jest to silnik zasilany paliwem jakim jest benzyna i uzyskuje moc na poziomie 600 KM.
Moc RS6
Przyśpieszenie RS6
Skrzynia RS6
Ilość miejsc RS6
Cena już od PLN 1,300.00
Chevrolet Camaro

Chevrolet Camaro

Samochód sportowy
Samochód sportowy (segment G) zaliczany do odradzającej się klasy „pony cars”. Jedno z najsłynniejszych aut typu „pony” i „muscle cars”, wprowadzone na rynek jako rywal Forda Mustanga.
Moc Camaro
Przyśpieszenie Camaro
Skrzynia Camaro
Ilość miejsc camaro
Cena już od PLN 500.00
Mercedes AMG GTS

Mercedes AMG GTS

Samochód sportowy

Pojazd zadebiutował podczas targów motoryzacyjnych w Paryżu w październiku 2014 roku. AMG GT to godny następca sławnego już modelu SLS AMG, który debiutował na rynku w 2009 po raz pierwszy nosząc nazwę Mercedes-AMG, a nie Mercedes-Benz.

Standardowe wyposażenie modelu GT obejmuje m.in. mechaniczną blokadę dyferencjału tylnej osi, sportowe zawieszenie AMG Ride Control z elektroniczną regulacją siły tłumienia i trzema trybami pracy: „Comfort”, „Sport” oraz „Sport plus”, sportowy układ kierowniczy z siłą wspomagania dostosowaną do prędkości, 19-calowe felgi, oświetlenie LED, system multimedialny z 7-calowym wyświetlaczem.

Dodatkowo w tym modelu producent umieścił w środku ogromny tunel środkowy oraz głębokie, otulające kierowcę fotele sportowe. Dzięki temu kierowca może poczuć się pewniej za kierownicą tej 8 cylindrowej bestii, która generuje 510 KM z podwójnie doładowanego silnika.

W połączeniu z napędem na tylną oś Mercedes potrafi zerwać przyczepność nawet przy agresywnej zmianie na 4 bieg.

Skrzynia RS5
Przyśpieszenie RS6
Ilość miejsc
Moc Mercedes
Cena już od PLN 1,800.00
Porsche 718 Cayman GT4

Porsche 718 Cayman GT4

Samochód sportowy

Cayman GT4 jest przeciwieństwem obecnych trendów w motoryzacji – turbodoładowań, coraz większej mocy, lepszych czasów do „setki” czy wszechobecnych elektronicznych wspomagaczy.

Cayman jest całkowicie purystyczny i właśnie dzięki temu ma tak szerokie grono motoryzacyjnych fanów. Jedną z najważniejszych zalet Caymana jest jego silnik. Wolnossący 4-litrowy bokser z możliwością „kręcenia” obrotów do rzędu 8000 obr./min. i wyjątkowo przyjemnymi doznaniami dźwiękowymi!

Budowanie mocy przebiega bardzo płynnie i przewidywalnie co pozytywnie wpływa na pewność przyśpieszania w zakrętach. Względem poprzednika, generacja 718 jest też bardziej przyjazna na co dzień, ale i zyskała przy tym dużo pod względem dynamiki – co potwierdza rewelacyjny czas na Nurburging’u (jest szybsza o 12 sekund od generacji 981).

Jest to możliwe również dzięki zwiększeniu o 50% docisku, za sprawą skutecznej poprawy aerodynamiki. Duża zasługa w tym sportowego dyfuzora zapożyczonego z modelu 718 Spyder oraz wysuniętego z przodu auta splittera. Cayman GT4 uzbrojony jest w 420 KM oraz 430Nm co umożliwia przyspieszenie do „setki” w zaledwie 3,9 sekundy.

Wnętrze auta cechuje się surowością typową dla torowych aut, ale w przypadku GT4 w parze z tym idzie wykończenie przy użyciu najwyższej jakości materiałów.

Deska rozdzielcza pokryta jest alcantarą, a w miejsce klamek producent zastąpił materiałowymi paskami.

Porsche GT4 to bez wątpienia auto wyjątkowe, inne od nowoczesnych samochodów, spełnia ono bowiem pierwotne założenia sportowego samochodu.

Przyśpieszenie RS5
Skrzynia RS5
Ilość miejsc
Moc Cayman
Cena już od PLN 1,600.00
Porsche 911 Carrera 4

Porsche 911 Carrera 4

Samochód sportowy

Oryginalny, stylowy design i niezawodna sprawność techniczna to znak rozpoznawczy kultowego już auta jakiego ma nasza wypożyczalnia Porsche 911 Carrera 4. Podobnie, jak pozostałe modele 911, posiada szeroki tył i nieprzerwany pas świetlny. Ergonomię i klasyczne linie można dostrzec zarówno na zewnątrz, jak i w środku pojazdu. Inżynierowie zmodernizowali przede wszystkim silnik, który stał się jeszcze mocniejszy. Teraz to niezniszczalny, sześciocylindrowy hit w świecie motoryzacji o pojemności 3 litrów. Osiąga 370 KM, a do 100 km/h rozpędza się w 3,8 sekundy.

Moc Carrera
Przyśpieszenie RS5
Skrzynia Camaro
Ilość miejsc camaro
Cena już od PLN 1,600.00